Luvoco Coffee
One more cup of
coffee for the healt..

Luvoco Franchise Nedir

Luvoco Organik Kahve Franchise Nedir?


Luvoco Franchise #luvoco #luvocofranchise
Luvoco Franchise Paketi
Dünyanın en büyük organik Ganoderma üreticisi Gano Excel İnternational'dan Luvoco Coffee Franchise. Milyon dolarlık kahve işleme sistemleri ile en gurme kahve severi bile baştan çıkaracak mükemmel aromalı ganoderma özütlü antioxidan kahveleri kahve severlerin hizmetine Luvoco markası ile sunuyor. 
Luvoco Kahve tüm kahve alışkanlıklarınızı değiştirecek!

Hemen Luvoco Franchise Sahibi Ol


LUVOCO ÜSTÜN GURME KAHVE

Dünyanın ilk Ganoderma Özlü Gurme Kapsül Kahvesi

GANO EXCEL

Gano Excel, ünlü Ganoderma gıda takviyeleri ve sağlık içecekleri ile 20 yıldır sağlık sektöründe önemli bir etki yaratmıştır. 1995 yılında kurulan Gano Excel, Ganoderma beslenme immünolojisinin dağıtımına kendini adamış, hızla büyüyen bir üretim ve network marketing şirketidir. Gano Excel, kurumsal felsefelerini ve misyonunu, müşterilerine dünya çapında yüksek kaliteli ürünler sunarak her zaman sağlamlaştırmaktadır.
Gano Excell Ganoderma tabanlı ürünlerin yenilikçi gelişimine öncülük eden ve Luvoco Franchise Business'ın Türkiye'de uygulanmasıyla yeni bir atılım gerçekleştiren sağlık sektöründe gelişmeye devam ediyor. Luvoco, % 100 suda çözünür ganoderma özü içeren dünyanın ilk gurme kahve kapsül sistemidir; Gano Excel tarafından icat edilen ve bu antik bitkiden olağanüstü sağlık faydaları sağlayan birçok devrimsel üründen biridir.
Gano Excel tüzel kişilik kazanmış bir özel ithalat ve pazarlama şirketidir. Türkiye genelinde 8 yıldan beri hizmet veren yaklaşık 350.000 distrübütöre sahip %100 yabancı yatırımlı bir şirkettir.
Luvoco Franchise Business, sistemdeki bağımsız distribütörlerine Türkiye'de Luvoco Franchise'ına sahip olmaları için muhteşem bir fırsat sunuyor. Bu sayede distribütörlerimiz, kendi iş yerlerine sahip olurken, finansal başarılarına da ulaşacaklardır.

GANO EXCEL'in VİZYONU;

Üstün kaliteli Ganoderma bağışıklık ürünlerinin keşfinde, işlenmesinde, üretiminde ve dağıtımında dünya lideri olmak.

GANO EXCEL'in MİSYONU:

Ganoderma bağışıklık ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesi
Network marketing sektöründe güçlü pazar yapısı oluşturmak ve en iyi iş olanaklarını sağlamak
Dünya genelinde daha sağlıklı ve varlıklı bir zümre yaratmak
Dünya çapında Gano Excel'i ev ürünlerinde vazgeçilmez bir marka haline getirmek
Gano Excel'i sağlık sektöründe tamamen sürdürülebilir bir firma yapmak


GANO EXCEL'İN 7 ÇEKİRDEK DEĞERİ

Yaptığımız her işte bu 7 Çekirdek Değer bizi yansıtacaktır.
 1. Liderlik; Endüstride lider pozisyonu korumak ve insan odaklı olmak.
 2. Özveri; Uzun süreli iş özverisi ile bütün insanlığın sağlığını ve refahını geliştirmek.
 3. Birlik; Bütün paydaşlar üstel sonuçlara ulaşmak için kültür, ırk ve din gözetmeksizin beraber çalışmaktadır.
 4. Bütünlük; Her zaman doğru olanı yapar ve başkalarına Saygı ile davranır.
 5. Kalite; Ürün buluşu, geliştirme, yetiştirme ve üretim süreçlerinde en yüksek güvenlik standardını ve kalite kontrolünü sağlayarak yüksek kaliteli ürünler sunmak.
 6. Mükemmellik; Yaptığımız her şeyde Mükemmellik durumunu elde etmek ve aşmak için çaba sarfetmek.
 7. Yenilik; Pazar talebine, fırsatlara ve ihtiyaçlara göre yeniliği teşvik etmek.

GANODERMA LUCIDUM TARİHÇESİ

Gano Excel Kedah Malezya'da bulunan dünyanın en büyük %100 organik Ganoderma plantasyonuna sahiptir. Ganoderma'nın ekimi için doku kültürünü ve %100 organik yetiştirmeyi benimsedik. Çeltik kabuğu, kahverengi pirinç unu ve kauçuk ağacı kovuklarını bir plantasyon ortamı olarak kullandık. Üretimimizde hiç bir kimyasal madde, böcek ilacı veya hormon kullanılmamaktadır. Gano Excel, tutarlı ve kaliteli Ganoderma Lucidumlun üretilmesini sağlamak için sofistike ve modern yetiştirme teknolojisine sahip seralara büyük ölçüde yatırım yapmaktadır.
Ganoderma veya Lingzhil nin faydaları 2000 yıldan fazladır tarihi belgelerde geçmektedir. Doğu Asya'da, Ganodermaı tıbbi sağlık ve refahı arttırıcı özellikleri nesillerdir çok iyi bilinmekte ve en eski şifalı bitkilerden biri haline getirmektedir.
Lingzhi, Ganoderma Lucidum'um Çince karşılığıdır. Ganoderma Lucidum bitkisinin tarihçe en eski Çin kodeksi olan,"Shen Nonh'un bitki klasiği" içerisinde uzun uzun geçmektedir. Ganoderma lucidum, ulus için refah ve barış, imparator için de uzun yaşam sembolü olarak görülmüştür. İmparator Han Wu Di döneminden sonra Ganoderma lucidum efsanesi Taoculuk ile birlikte yeni bir boyut kazanmıştır. Taoculuk daha ziyade yaşam ve ölümsüzlük temaları üzerine odaklanmıştır. Taocular, sporla ve Ganoderma lucidum'u bol bol tüketmek suretiyle kişinin ölümsüzlüğe ulaşabileceğine inanmıştır, Ganoderma lucidum çeşitli ülkelerde farklı isimlere sahiptir. Mesela Ganoderma lucidum Japonca "Reishi", Çince "Lingzhi" ve Korece "Youngzhi" olarak bilinir.
Ganoderma lucidum, doğal olarak yıkılmış ağaçlar ve diğer geniş yapraklı ağaçların gövdelerinde büyüyen mantar familyasının bir üyesidir.

LUVOCO - YENİ BİR KAHVE DEVRİMİ

Ganoderma temelli ürünlerin hazırlanmasında dünyanın en iyi ve öncü üreticilerinden olan Luvoco, en iyi içerikle aşılanmış ve bir kapsül içinde servis edilen devrim niteliğinde bir içecek sunarken, tüm kahve severler artık üstün bir gurme kahveyi Luvoco Franchise satış noktalarında her zaman deneyimleyebilir.


LUVOCO ÜRÜN İÇERİKLERİ

LUVOCO Kapsül kahve makinesi, Luvoco Franchise Business için özel olarak icat edilen zarif tasarıma sahip bir yeniliktir. 
Makinemiz, kahve severlere, sadece 30 saniye gibi kısa bir sürede, içine yerleştirilen pratik kapsüller ve otomatik, sesli, kontrol düğmeleri yardımıyla dayanılmaz kahve lezzetini sunar.
Luvoco kapsülleri, Monin şuruplarının da kullanımı ile müşterilerinizin çeşitli beğenilerine göre aromalandırılıp farklı lezzetlerde kahveler hazırlamak için kullanılabilir.
TEMİN EDİLECEK ÜRÜNLER;
 • Luvoco Kahve Kapsülleri
 • Luvoco Kahve Makinesi
 • Seçilen Monin Şurubu
 • Hamur işleri, kurabiye ve diğerleri
 • Şeker ve Tatlandırıcı
 • Kağıt bardak, kahve tutucular, kapakları, pipet, kağıt bardak kılıfları, peçete vb.
 • Standart bir menü


LUVOCO FRANCHİSE SİSTEMİ

Gano Excel, Türkiye'de 8 yıllık kısa bir süre içerisinde Network Marketing işini, Türkiye genelinde 350.000 distribütörle genişletmeyi başardı.
Gano Excel, böylesine güçlü bir müşteri tabanıyla, Network Distribütörleri ile ortaklıklar kurmaya büyük önem vermektedir. Luvoco Franchise Sistemi Distribütörlerimizi, ağ ve iş kurma konusunda daha da güçlendirerek başarıya ulaştırmayı hedefler. 
Gano Excel uluslararası alanda kanıtlanmış Network Pazarlama başarısıyla ve 100 den fazla ülkede varlığını sürdürmesiyle, sadece Luvoco Franchise Sistemi'ne dahil olmak isteyen mevcut distribütörlerine yeni bir fırsat sunar. Temel amaç, çift kazanç modeli oluşturarak, Network Pazarlamasına ek olarak perakende satış yapılacak Luvoco Franchise Sisteminden de gelir elde edilmesidir.
Kahve perakende satış mağazalarının (iç ve dış mekan kioskları, bağımsız kafeler ve mobil üniteler) geliştirilmesi, kurulması ve işletilmesi için eşsiz ve ayırt edici sistem, bağımsız Distribütör için özel ve basit bir şekilde hazırlanmıştır ve Distribütör Ganoderma ekstraktının, kahve kapsülü ve diğer kahve ürünlerinin satışından sorumludur. Franchise alan, tercih ettikleri iş yeri ve iş konseptini kapasite ve yeteneklerine göre seçme fırsatına sahiptir.
Luvoco Franchise Sistemi'ne sahip olmanın başlıca rekabet avantajı, Distribütörlerin pazarlama ağlarını geliştirme fırsatı sunmasıdır.
Franchise sisteminin ayırt edici özellikleri arasında, sınırlama olmaksızın, Luvoco markası, iç ve dış tasarım ve Franchise sahibi tarafından sağlanan tesislerin ölçümüne dayalı düzenler, dekorasyonlar, renk şemaları, mobilya, ürün formülleri, hazırlama için spesifikasyonlar yer almaktadır. Franchise veren kahve içecekleri ve diğer ürünler (eklendiyse), ekipman, ekipman düzenleri, çalışma prosedürleri hakkında zaman zaman değiştirme ve geliştirme hakkına sahiptir.

LUVOCO KİOSK (CORNER), KAFE VE MOBİL ARAÇ ÖRNEKLERİ

LUVOCO KİOSK ÖRNEKLERİ

LUVOCO KİOSK ÖRNEKLERİ

LUVOCO KİOSK DIŞ MEKAN ÖRNEĞİ

LUVOCO KİOSK KÖŞE TİPİ

LUVOCO KİOSK ÖRNEKLERİ

LUVOCO KAFE ÖRNEKLERİ - LUVOCO KAFE KONSEPTİ

LUVOCO KAFE ÖRNEKLERİ - LUVOCO KAFE KONSEPTİ

LUVOCO KAFE ÖRNEKLERİ - LUVOCO KAFE KONSEPTİ

LUVOCO KAFE ÖRNEKLERİ - LUVOCO KAFE KONSEPTİ

LUVOCO KAFE ÖRNEKLERİ - LUVOCO KAFE KONSEPTİ

LUVOCO MOBİL ARAÇ ÖRNEĞİ
0 yorum :

Yorum Gönderme