Luvoco Coffee
One more cup of
coffee for the healt..

Luvoco Franchise Paketi Firsati İçin Son Gunler 2020

Written By Luvoco Coffee - Luvoco Kahve on 14 Mayıs 2020 Perşembe | Mayıs 14, 2020

Luvoco Franchise Paketi 10.000 TL İçin Son Günler.

Luvoco Franchise Paketleri ayın 15 inde tükendikten sonra bu gün açılan ve Mayıs ayı sonuna kadar 10.000 TL fiyattan sınırlı stok ile açık kalacak yeni paket aşağıdadır. Bu paketlerde tükendiğinde Haziran ayında yeni paket çıkması durumunda paket tutarı 10.000 TL olmayacaktır.  18.Mayıs.2020

Luvoco Coffee Franchise Paketi Mayıs 2020
Yeni Luvoco Franchise Paketi Mayıs 2020


15 Mayıs itibari ile paketler tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.Luvoco Franchise Paketi alarak bir kiosk açabilir veya sahibi olduğunuz cafe, fırın cafe vb. gibi mekanlarınızda organik, antioksidan ve bağışıklık sistemine destek olan bir kahve satıcısı olabilirsinz.

Luvoco Franchise Paketi 2020
Luvoco Franchise Paketi

Pandemi sonrası kahve severlerin bu özelliklere sahip bir kahveyi tercih etmeleri mutlak sonuç olacaktır.

Şu an bu fırsat paketleri azalmış olup, gerekli görüldüğünde paket içeriğindeki ürünler ve adetleri değişiklik gösterebilir.

Paket içeriğindeki ürünlerin toplamı yaklaşık 4.500 TL ye tekabül etmektedir. Diğer bir değişle Luvoco Franchise Hakkına 5.500 TL ye sahip olmuş oluyorsunuz.

Paketler tükenmeden bu fırsatı yakalayın ve hemen ön kayıt işleminizi yaptırın. BU FIRSATA MUHAKKAK SAHİP OLUN. (14 Mayıs itibariyle 60 adedin altına inmiştir)


Franchise hakkını aldıktan sonra kiosk paketimiz olan ve içerisinde;
1 adet       Cimbali Makinesi (özel yapım seramik alaşımlı yaklaşık değeri 30.000 TL)
1200 adet Kapsül kahve

Luvoco Cimbali Kahve Makinası


Monin Şurupları, Barkadaklar ve diğer ekipmanların ve ücretsiz Barista Eğitiminin de olduğu setimizi de 11.000 TL ye alarak satışa hemen başlayabilirsiniz. Detaylar ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hemen kayıt Olun.  Luvoco Franchise Kayıt


 SHARE

About Luvoco Coffee - Luvoco Kahve

0 yorum :

Yorum Gönderme